Понеділок, 03 грудня 2012 14:14

Забави та ігри до «Дня святого Андрія»

В суботу, 1 грудня у Польському домі для дітей та молоді нашої парафії відбулись святкові забави та ігри до «Дня святого Андрія». Святкування проходило в чотирьох вікових групах в різному часі.

На свято діти добре підготувались: мали чудові костюми своїх улюблених казкових героїв. Разом вчилися нового танцю, після чого грали в цікаві ігри та дивилися мультфільм. Діти активно брали участь в конкурсах.

Пізніше свою забаву провела шкільна молодь «в стилі 80-х років», якому відповідали їхні костюми. Всі весело танцювали танці цього часу, грали в ігри, проводили завзяті конкурси. Звичайно, не обійшлося без солодкого почастунку. Всім було весело зі своїми однолітками та друзями. В цій затишній та дружній атмосфері непомітно промайнув час, і тому у кожного залишились теплі спогади. Вечором свій час до розваги мала старша молодь. Хлопці та дівчата провели його серед інтелектуальних ігор, конкурсів та танців.

За те, що забави та ігри до «Дня святого Андрія» можна було організувати щиро дякуємо кс. Андрію, с. Анні, пану Владиславу Струтинському, аніматорам, а також всім дітям та молоді.

Підготували: Кавчук Кароліна та Ткачук Ірина

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр), 18.00 (eng)
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на січень 2020
Євангелізаційний намір: Молімося, щоб християни, представники інших релігій та люди доброї волі діяли на благо миру і справедливості у світі
   

Слово Боже  

Просiть - i буде вам дано, шукайте - i знайдете, стукайте - i вiдчинять вам
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   

Від КРЕДО

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці