Неділя, 04 листопада 2012 22:40

«Шедеври духовної музики» у костелі Воздвиження Святого Хреста

Листопад - це місяць молитовної пам'яті про померлих. Молимося за наших померлих єпископів, священиків, батьків, родичів, друзів, за репресованих та жертви війни, за померлих парафіян, за добродіїв храму, померлих мешканців нашого міста, щоб Милосердний Бог простив їхні гріхи і прийняв до спільноти святих у небесах.

3 листопада у нашому костелі Воздвиження Святого Хреста відбувся концерт «Шедеври духовної музики». Захід присвячений пам'яті всіх померлих, яких ми згадуємо на початку листопада. Це вже десятий рік поспіль відбувається такий концерт.

У концертній програмі взяли участь солістки Чернівецької обласної філармонії Світлана Бардаус (орган) та Олена Урсуляк (вокал). Окрасою концерту був також хор хлопчиків Чернівецької музичної школи №1, під керівництвом Наталії Мацей. Солісти: Мілана Березнякова і Ростислав Лазаренко.

Виражаємо слова вдячності артистам та організаторам цього духовного дійства, яке «провело» душі слухачів «від темряви до світла» та «від смерті до воскресіння». Бажаємо їм натхнення і Божого благословення у творчому житті.

Читайте також інформацію про концерт Тетяни Спориніної, «Версії»

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр), 18.00 (eng)
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на січень 2020
Євангелізаційний намір: Молімося, щоб християни, представники інших релігій та люди доброї волі діяли на благо миру і справедливості у світі
   

Слово Боже  

Нiхто двом панам служити не може, - бо або одного зненавидить, а другого буде любити, або буде триматися одного, а другого знехтує. Не можете Боговi служити й мамонi (багатству, грошам)
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   

Від КРЕДО

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці