ШАНОВНІ ПАРАФІЯНИ ТА ВІДВІДУВАЧІ ЦЬОГО ХРАМУ!

Згідно Закону України „Про свободу совісті та релігійні організації", не допускається будь-яке примушування громадян до участі або неучасті в богослужіннях, релігійних обрядах і церемоніях.

У відповідності до постанови Кабінету Міністрів України „Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" від 11.03.2020 № 211,

прошу:

  • дотримуватися соціальної дистанції;
  • користуватись засобами антисепції;
  • вживати всіх заходів щодо унеможливлення розповсюдження серед парафіян, священнослужителів та інших осіб гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Принагідно інформую, що є можливість долучитися до богослужіння у віддаленому доступі

(на Радіо Марія, на телебаченні Віковічного Слова (EWTN) та інтернет-трансляції на youtube).

Настоятель о. Анатолій ШПАК

   
П'ятниця, 28 вересня 2012 00:50

Відбувся концерт духовної та класичної музики у Чернівцях

У 2014 році Римсько-католицька парафія Воздвиження Святого Хреста святкуватиме 200-ту річницю посвячення храму. Готуючись до цього ювілею у минулому році задумано організувати цикл концертів духовної та класичної музики у місяці вересні, коли парафія святкує своє храмове свято.

Цьогорічний концерт, який складався із літературно-музичної та інструментальної композиції відбувся 26 вересня у костелі в Чернівцях. Це музичне свято відбулось в рамах святкування 198-ми ліття посвячення костелу. Літературно-музична композиція тематично була зосереджена на хресті, як знаці спасіння для християн та воскресінні Ісуса, котрий «через своє воскресіння дає нам благословення, щоб утвердились ми у вірі та любили Бога щиро». У інструментальній частині програми душі слухачів «підносили до Бога» твори Й-С.Баха, Й-Г.Вальтера, А.Вівальді, Т.Віталі, Е.Жігу, Т.Штерна та інші.

Використовуючи свої таланти виконавцями концерту були: кс. Андрій Пеканець (вокал), Мар'ян Ганзюк (кларнет), Ольга Ганзюк (скрипка, вокал), Францішка Осовська-Ганзюк (орган, вокал), Віктор Білла (орган). Слухачів концерту в світ духовної та класичної музики супроводжував голос ведучої Лариси Маркуляк.

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр), 18.00
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на вересень 2020
Загальний намір – шанування ресурсів планети. 
Молімося, щоби ресурси планети не розграбовували, а поділяли справедливо і шанобливо.
   

Слово Боже  

Не гнiвайся на свого ближнього. Зо своїм супротивником швидко мирися
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   

Від КРЕДО

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці