Вівторок, 04 червня 2019 10:31

Паломництво до Румунії

Група парафіян Воздвиження Всечесного Хреста на чолі з настоятелем Базиліки Воздвиження Всечесного Хреста о.Анатолієм разом із Сестрами Урсулянками (с.Іриною, с.Анною, с.Юлією та с.Евою) 1 червня вирушила у паломництво на зустріч із Головою нашої Католицької Церкви Франциском до Румунії, де Папа прибув із пастирським візитом. Наша дорога була скерована в Ясси, де відбувалася зустріч Святішого Отця з родинами та молоддю. Години очікування та сама зустріч була сповнена ентузіазмом і радістю, захопленням від того, що ми є частинкою великої Вселенської Церкви.

Папа Франциск під час зустрічі закликав молитися за те, щоб вчитися прямувати вперед разом. Заохочував молодь ніколи не забувати про все цінне, чого вони навчилися в сім'ї, бути вдячними за щедрість, мужність і безкорисливість «домашньої віри», яка є непомітною, але яка крок за кроком будує Царство Небесне. Папа також зазначив,що віра – це дар, який живить глибоку впевненість у тому, що ми – улюблені Божі діти. «Ми є частиною одні одних, і наше особисте щастя полягає в тому, аби вчиняти щасливими інших людей. Все інше – це казки». Наступник святого Петра погодився з тим, що існують чималі труднощі, але наголосив, що необхідно пам'ятати про те, що віра «дарує нам одну з найбільших провокацій», бо допомагає проявити все найкраще, що є в кожній людині. Господь дарує кожному з нас покликання, «провокуючи» нас відкрити наші таланти й здібності та використовувати для служіння ближнім. Віра передається не тільки словами, але й жестами, ніжністю, переданих нашими матерями й бабусями, всім тим, чого ми навчилися вдома, в простоті й великодушності.

Цитуючи послання з нагоди Всесвітнього дня суспільних комунікацій 2018 року, Святіший Отець звернувся до присутніх з наступним закликом: «Там, де є багато галасу, вміймо слухати; де є замішання, надихаймо гармонію; де панує двозначність, вміймо вносити ясність; серед сенсаційності, швидких повідомлень і новин, дбаймо про цілісність інших; серед агресивності, надаваймо перевагу мирові; серед фальші, несімо правду; в усьому надаваймо перевагу відкритості, щоб відчувати, що ми є дітьми й братами».

На завершення папа Франциск сказав: "Ви – жива й квітуча спільнота, повна надії, яку можемо дарувати Марії. Їй жертвуємо майбутнє молоді, сімей і Церкви."

Після зустрічі ми скерувалися на нічліг в польське село у Румунії Нови Солонец, де наступного дня взяли участь у Літургії і зустрілись з парафіянами. Повертаючись до дому мали змогу милуватися чудовими краєвидами та історичним і культурним надбанням цього регіону відвідуючи жіночий монастир в Сучевиці та чоловічий в Путні.

Дякуємо Богу за цей час, за можливість досвідчувати Його любов в кожній хвилині свого життя.

   

Святі Меси  

Нд - 9.00 (пол), 11.00 (укр),
13.00 (укр)
Пн - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Вт - 9.00 (пол) 
Ср - 9.00 (пол)
Чт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Пт - 9.00 (пол), 18.30 (укр)
Сб - 9.00 (пол), 18.30 (укр)

   

Молитовні наміри  

Молитовний намір Папи на грудень 2019
Щоб кожна країна вчинила необхідні кроки, щоби подбати про майбуття дітей, особливо тих, які страждають
   

Слово Боже  

Глядiть, остерiгайтеся всякої зажерливостi, бо життя чоловiка не залежить вiд достатку маєтку його
   

Читайте, слухайте  

ewtn ua

   

Ми у Facebook  

   

Від КРЕДО

   
© Парафія Воздвиження Всечесного Хреста Римсько-Католицької Церкви в Україні. м.Чернівці